Kinderopvang Gezinsbond

Thuis van huis

Dienstverantwoordelijke per regio

  Diensthoofd

Riet Ercken

riet.ercken@kinderopvanggezinsbond.be

telefonisch bereikbaar: maandag, dinsdag en
vrijdag 9u-11u30

  Regio Grote en Kleine Brogel,

Linde-Wauberg

Verantwoordelijke intake

Anja Geys

anja.geys@kinderopvanggezinsbond.be

Spreekuur op afspraak: maandag, dinsdag, vrijdag 9u-11u30

en donderdag 17u-19u

Regio Bocholt

Mariƫlle Willems

marielle.willems@kinderopvanggezinsbond.be

telefonisch bereikbaar: maandag 9u-11u30

Plaatselijk Spreekuur: 
elke 2e en 4e vrijdag v/d maand van 9u-10u30 

Sociaal Huis De Kroon, Nevenplein 1, Kaulille (089/ 20 19 80)

Regio Hamont - Achel

Marijke Luys

marijke.luys@kinderopvanggezinsbond.be

telefonisch bereikbaar: dinsdag 9u-11u30

Plaatselijk Spreekuur: 
elke 2e, 3e en 4e vrijdag v/d maand van 9u-10u30 

Huis van het Kind, Kloosterstraat 15, Hamont (011/ 51 05 60)

Regio Lommel en (neer)Pelt 

Monique Neyens

monique.neyens@kinderopvanggezinsbond.be

telefonisch bereikbaar: dinsdag 9u-11u30

Plaatselijk Spreekuur: 
elke 2e en 4e woensdag v/d maand van 8u30-10u

Regiohuis, Bermstraat 9, Pelt

Regio Peer, (over)Pelt

Laura Poorters

laura.poorters@kinderopvanggezinsbond.be

telefonisch bereikbaar: vrijdag 9u-11u30

Regio Hechtel - Eksel

Annemie Reumers

annemie.reumers@kinderopvanggezinsbond.be

telefonisch bereikbaar: vrijdag 9u-11u30

Regio Helchteren

Groepsopvang Peer en Bocholt

Anke Evens

anke.evens@kinderopvanggezinsbond.be

telefonisch bereikbaar: maandag 9u-11u30